Örömhír újság 2021. április

Kedves Római Magyar Közösség Tagjai!

Az Örömhír legújabb, áprilisi számával kívánok sok örömet, sok jót és egészséget Nektek és Szeretteiteknek!

Aktuális római hírek:
Mindszenty József bíboros halálának évfordulója alkalmából május 6-án, csütörtökön 18.00 órakor olasz nyelvű szentmisét tartunk egykori címtemplomában, a Szt. István körtemplomban. A koncelebrációt Michael Czerny bíboros úr, az Átfogó Emberi Fejlődés Előmozdításának Dikasztériuma migrációval foglalkozó szekciójának titkárhelyettese vezeti.Kérem, hogy minél többen vegyünk részt május 6-án, csütörtökön a szentmisén!

Rómában kivételesen a május hó végi szentmise május 30-án, vasárnap délután 17.30 órakorlesz a Szt. István körtemplomban.Örömmel jelzem a római közösségnek, hogy kedden 8.00 órakor a Szent Péter Bazilika grottájában található Magyarok Nagyasszonya Kápolnában újraindulhatnak a szentmisék! Április 27-én már újra lesz szentmise! Várom szeretettel a római közösség tagjait!

Örömmel tesszük közzé az új Örömhírt, az olaszországi Magyar Katolikus Misszió értesítőjének februári számát.

Alább olvasható online és le is tölthető.

Üdvözlettel:
Németh Norbert